Tagastused & vahetused

Kas ma saan toote tagastada või ümber vahetada?

​Kui teie tellitud toode on liiga väike või suur või see lihtsalt ei sobinud teie stiiliga, ärge muretsege! Me vahetame selle hea meelega õige suuruse vastu või tagastame raha!

Toote saab tagastada ja ümber vahetada 20 päeva jooksul pärast tellimuse kättesaamist. See peab olema algses seisukorras, kandmata ja pesemata ning originaalpakendis raha tagastamiseks, poekrediidi või muu toote väljavahetuseks. Veenduge, et te ei kanna riiete proovimise ajal meiki, lõhna ega deodoranti, mis võivad jätta lõhna või jälje.

Tagastamise/vahetuse osas võtke meiega ühendust e-posti teel info@tigeranx.com

Pange tähele, et:

  • Kauba tagastamine või ümbervahetamine on kliendi kulul. Teie saatmiskulusid ei tagastata.

  • Kui teie tellimus oli tasuta kohaletoimetamisega (rahvusvahelised tellimused üle 125 euro, riigisisesed üle 99 euro), siis arvestatakse tagastatavast summast maha ka tasuta saatmise tegelik maksumus.

  • Kui kaup oli müügis või osteti sooduskoodiga, tagastatakse selle eest sama summa, mille eest see osteti.

  • Tühjendusmüügis olevaid tooteid ei saa tagastada ega ümber vahetada.

  • Kui oleme teie tagastava või vahetatava paki kätte saanud, teavitatakse teid toimingutest.

  • Kui tagastatav toode aktsepteeritakse, töödeldakse teie tagasimakset 2–4 päeva jooksul ja see krediteeritakse algsele makseviisile, mis võib võtta aega kuni 10 tööpäeva.

Tigeranx Sportswear jätab endale õiguse keelduda vahetusest või raha tagastamisest, kui kaupa ei tagastata müügikõlblikus seisukorras.