ABOUT US

WHO IS TIGERANX ?

The logo of Tigress symbolizes woman who knows she has everything it takes to get what she wants. Confident, feminine and dangerous, aiming to achieve her goals whatever it takes. And so feels everyone who wears Tigeranx.

Definition of Tigress - a female tiger, also a fierce or passionate woman.

MEIE MISSIOON

Tigeranx™ on rahvusvaheline Eesti naiste trenniriiete bränd. Meie missioon on tuua välja seksikas enesekindlus igas naises, kõrgkvaliteetsete spordiriietega, mis toovad esile naiseliku ilu ja kurvid. Meid eristab teistest tiigri sümboolika ja luksuslikud materjalid. Meie väärtused on ainulaadsus, kvaliteet üle kvantiteedi ja naiste julgustamine olemaks täpselt see, kes nad on.

"wear your power - unleash your tigress"

KUIDAS SEE ALGUSE SAI

Hei kaunitar! Mina olen Ann-Kristiin, Tigeranxi looja. See bränd sai alguse minu armastusest trenni, trenniriiete ja tiigrite vastu. Enne brändi alustamist olin täiesti sõltuvuses trenniriietest, tellisin iga võimaliku brändi riideid, mis sel ajal olemas olid. Põhimõtteliselt kogu mu palk kulus iga kuu selle alla. Kuid sealjuuures avastasin, et mitte kuskilt polnud saada riideid, mis oleksid korraga nii funktsionaalsed, naiselikud kui ka üli pehmest materjalist, et ei tunnekski, et midagi seljas oleks. Lisaks mitte ükski neist ei olnud Tiigri teemaline. Tundsin, et vajan mingisugust võimsat kaslast särama enda trenniriietele.

 

Seega alustasin ettevõtlusega 2020ndal aastal ja disainisin oma brändi, et naistel nagu ma ise, oleks sellised valikud olemas ega peaks leppima vähemaga. Kõik disainid on loodud armastuse ja kirega, mõeldes Teile, kallid naised.

Tänasel päeval, Tigeranx Sportswearis toome Teieni unikaalsed, luksuslikud trenniriided limiteeritud kogustes. Kõik on 100% minu poolt loodud Eesti disain. Kuna Tiiger on minu spirit animal, sümboliseerides ilu, vaprust ja tugevust, siis selle järgi sai bränd ka oma nime.