Find your fearless (Inspireerivate naiste blogi sari) #1 - personaaltreener Liisa Hunt - Tigeranx Sportswear Activewear, trenniriided, Eesti trenniriided

Find your fearless (Inspireerivate naiste blogi sari) #1 - personaaltreener Liisa Hunt

Mina kui Tigeranx brändi looja, puutun pidevalt kokku erinevate naistega. Nii klientide, koostööpartnerite, modellidega jne.. Nüüd otsustasin ka nende lugusid edasi anda, mini-intervjuu vormis, just läbi selle blogi.

 

trenniriided,tigeranx,acivewear,gym clothing, women's activewear, gym leggings, fitness leggings, estonian design, squatproof leggings, lululemon, sock leggings, unique design

 

Sarja 1. blogi supernaine on üks meie Tiigritest, personaaltreener Liisa Hunt. Praegusel ajal, kui maailm pulbitseb personaaltreeneritest, peab kohe eriti vaeva nägema, et silma torgata ja kliente saada ning hoida. Sama asi muidugi ka trenniriietega :)  Ei ole nii, et teed oma tooted või kavad valmis, ja kõik jookseb iseenesest. 

Liisaga tutvusime, kui alles olin esimese naiste spordiriiete kollektsiooniga välja tulnud. Ta oli endale kõik komplektid soetanud, mis saadaval oli ja uuris ka koostöö tegemise kohta. Heameel on tõdeda, et oleme siiamaani suhtluses ja vahel ka arutleme ettevõtluse teemal. Mõnikord ohkame ka. Eks igal ettevõtjal on neid momente, kus vaja seda teha. Natuke kurdad, hoiad peast kinni ja siis jälle otsid lahendusi edasi - täiesti normaalne. 

Liisa on aga väga edukalt pinnal püsinud ja mugavustsoonist välja tulnud. Hea on olnud kõrvalt näha tema edusamme. Naine teeb endale nime ! Lõpetas 9st 5ni kontoritöö ja hakkas täiskohaga personaaltreeneri ametit pidama.

Esitasin talle mõned küsimused, seoses personaaltreeneri karjääri, ettevõtluse ja kaalulangetuse teemadel.

trenniriided,personaaltreener,vabaajariided,trennikomplekt,komplekt,komplektid, kükikindlad retuusid

Millega tegelesid enne personaaltreeneriks hakkamist ja kuidas jõudsid oma tõelise kireni hakata inimesi unistuste vormi aitama?
 

Töötasin E-R kontoris turundusvaldkonnas. Treenerikutse on mul tegelikult juba väga ammu olemas ja tegin treeneritööd pigem hobikorras, nõustades oma tuttavaid. Mõned aastad tagasi sain aru, et soovin oma aega ise planeerida, nõustada rohkem inimesi ja anda neile võimalus paremasse vormi saada. Sain aru, et tahan kontoritööst loobuda ja pühendusin end täielikult treeneritööle. Ma ei ole ise alati heas vormis olnud ja kui kunagi trenni ja tervisliku  toitumisega alustasin, siis tegin palju vigu kuna ei osanud kuskilt alustada. Tahan nüüd ise aidata inimestel leida see õige meetod, et elada tervislikumalt ja tunda end oma kehas enesekindlamalt.

 

Mis on olnud Sinu karjääri kõige keerulisemad takistused ja kuidas need ületasid?

Kõige raskem oli ettevõtlusega alustamine. Alguses ei ole kliente, keegi ei tea sind veel ja omale nime tegemine ning inimeste usalduse võitmine on keeruline. Väga palju oli endas kahtlemist, kas ma ikka saan hakkama.

 

Kuidas avastasid Tigeranxi brändi ja mis Sulle nende trenniriiete juures kõige rohkem meeldib?

Avastasin juhuslikult Instagramis ja kuna riiete stiil ja kogu see lugu selle juures köitis mind, siis otsustasin kirjutada ja pakkusin, et võiksime koostööd teha. Kõige rohkem meeldib mulle Tigeranxi trenniriiete kvaliteet, mugavus ja loomulikult ilus disain. Nendes riietes saan alati palju pilke ja komplimente.

trenniriided, personaaltreenerid, kerli djomina, liisa hunt, tigeranx, retuusid, treeningriided, spordirinnahoidja, eesti disain, eesti bränd

Mis on Sinu hea vormi saladus?

Järjepidevus tervisliku toitumise ja treeningutega, võttes seda kui osa elustiilist.

 personaaltreener, liisa hunt, trenniriided, trenniretuusid, retuusid, trennipüksid, spordirinnahoidja

 

Enamasti on naiste soov kaalu langetada, kuid mõnel naisel ei taha see kaal mitte kuidagi langeda hoolimata pingutustest. Mis võivad olla kaalulangust takistavad asjaolud?

Tihti on takistuseks see, et meetodid ei ole õiged. Arvatakse, et kaalulangetamiseks piisab, kui hakata lihtsalt rohkem treenima. Tegelikult on toitumine alati nr 1. Treenimine on vajalik meie kehale ja lihastele, aga kui oma toitumist ei muuda, siis ei muutu ka füüsiline vorm.

Süüakse ikkagi liiga palju. Iga juhuslik amps on lisakalor ja kui neid ampse tuleb päeva jooksul väga palju, siis süüakse sisse endale üleliigseid kaloreid, mida keha ära ei kuluta.

Väga palju mõjutab kaalulangust ka stress ja hormonaalne tasakaal. Mida positiivsem sa ise oled, seda parem su kehale.

Täpsemalt saab veel põhjustest lugeda minu blogipostitusest.

 

Mis on Sinu lemmik tervislik toit ja magustoit?

Lemmik tervislik soolane toit on ilmselt hakkliha tortilla ja magustoiduks banaanipannkoogid pähklivõiga.

 

Ettevõtlus on vahel pingeline, kuidas maandad oma stressi ja mida soovitad teistele ambitsioonikatele naistele edu saavutamiseks?

Ettevõtlus on tõesti pingeline ja olenevalt sellest kui kõrged eesmärgid endale seada, võib see olla kohati väga raske. Maandan stressi trenniga ja reisimisega. Üks minu nipp on ka see, et teen endale aegajalt arvutivabasid päevasid, kus ma ei vasta ühelegi emailile ega tegele tööasjadega, vaid lihtsalt naudin töövaba hetke. Edukas ettevõtja ei tohiks end läbi põletada, vaid peab oskama oma aega nii planeerida, et saaks ka natuke end välja lülitada. Kui sa seda ei tee, koguneb stress ja väsimus, mis lõpuks ei lase sul häid otsuseid teha ja kokkuvõtteks on see ettevõtte arengule halb mitte hea. Olin kunagi ise selle mindsetiga, et peab 24/7 ainult rabama, aga tean, et see tegelikult ei too edu. Tuleb leida tasakaal töö-ja puhkeaja vahel. Soovitan kõigil ettevõtjatel planeerida oskuslikult oma aega ja kui ajaplaneerimine on paigas, siis jõuab absoluutselt kõigega tegeleda.

 

Sellega lõppeb meie tänane "Find your fearless". Muutused algavad, kui lõpuks saame oma hirmudest võitu ja lülitame enda kartmatu Tiigri nupu sisse. Liisa puhul tean, et tema suurimaks hirmuks oli sotsiaalmeedia videotes jutustamine ja laivid, kuid just tänu sellele hakkas tema karjäär ka arenema. Nii lihtsalt on praegusel nutiajastul, digiturundus as its finest. 

 

 

Keep roaring Tigers !

 

Back to blog

Leave a comment