Enesega rahulolematus algab teistele elamisest

Enesega rahulolematus algab teistele elamisest

Peaaegu, et kõik naised on kimpus olnud iseendaga konfliktis olemisega, liigse kriitikaga ja survega mahtuda ühiskonna poolt seatud standarditesse. Siin blogis avaldame ennast leidnud Eesti naiste lugusid ja muljeid, kes ühtlasi on ka oma tee meieni leidnud.

Tänases postituses jagab enda perspektiivi Sofia, kes on meie Tiigri brändi klient ja tegus naine. Tiigrit iseloomustab visadus. Sofia on olnud väga visa tiigrihing, et läbi murda ka kõige valusamatest sündmustest oma elus. Nagu öeldakse, siis iga sõdalane saab täpselt nii palju raskuseid, kui ta kanda jaksab. 

 

Sofia:

"Terve oma elu olen ma elanud kellelegi teisele! Ja seda enesele teadvustamata. Ja siis imestasin miks ei olnud endaga rahul? Eluga rahul? Kui piisavalt kaua iseennast sellise surve all hoida, käib üks hetk üks korralik krahh ja uskumatu kui palju õpetavad Sulle elu madalseisud. Rohkem kui mistahes rõõmus sündmus Sinu elus, seega ära heida meelt. Kõik juhtub alati Sinu jaoks, olgugi kui seda kohe ei näe.

See hetk kui taipasin, et elan ainult endale ja pean kuulama vaid iseennast, enda intuitsiooni ja viskama maha kõik selle, mis ühiskond arvab et üks naine peaks olema, või perekond arvab milline tütar või õde peaksid olema, või boyfriend arvab milline girlfriend peaksid olema, või sõbrad arvavad milline sõbranna peaksid olema. ASAP viska see kõik enda seest välja! Naine ei pea olema mitte midagi - välja arvatud need kaks asja - who and what ever the fuck she wants to be.

Ja see hetk kui sa sinna jõuad, avanevad kõik uksed, kaovad kõik murepilved. Oled lõpuks ometi vaba! Vaba sirguma naiseks kellest oled sisimas alati unistanud.

Vanasti kartsin õudsalt vanemaks saada aga nüüd peale kõike seda läbi mille olen tulnud, olen nii uhke, et minust on lõpuks sirgunud see Naine suure algustähega, kellest ma olen eluaeg unistanud. Hoia iseend! Sina oled kõige alus! Sina oled looja! Sina langetad valikud ja otsused! Vali iseend 🙂 - täna, homme, ülehomme."

Pole vist eriti üllatav, et paljusid supernaisi ühendab 1 - neil on sama vormiriietus - Tiigrist inspireeritud spordiriided. 

Fotograaf: Katrin Smaragensson

Modell: Sofia Javorskaja

Riided: Tigeranx LUX retuusid ja spordirinnahoidja (sahara desert ja shark grey)

Leia enda lemmikud siit 

 

Back to blog

Leave a comment