50 SHADES OF LUXURY - restart brändile - Tigeranx Sportswear Activewear, trenniriided, Eesti trenniriided

50 SHADES OF LUXURY - restart brändile

Hey Tigerbabes ! Rõõm on teatada, et meie kaua oodatud premium kollektsioon tuleb peagi müüki - 18.märts kell 19.00. Pange end valmis ! Sellel kollektsioonil on minu jaoks suurem tähendus, brändi taassünd. Rääkimata sellest, et see valmis 2022.aastal ehk tiigri aastal. Naised, nüüd on aeg särada ! Särada oma naiselikus, kuid võimsas tiigri energias. Nüüd on Teie ees pikem postitus, mis vahepeal juhtus ja mida "taassünni" all silmas pean.

 

Idee minna luksuskollektsioonile üle, tuli tegelikult keset kaost. Nimelt kadus vahepeal usk sellesse brändi, sest kõik ei lähe alati nii nagu tahad. Sellistel hetkedel tuleb lihtsalt kuidagi moodi edasi pressida ja asjad põhjalikult läbi mõelda, analüüsiga minna täiesti algusesse, brändi "tuuma". See rahulolematus tekibki selleks, et saaksid paremini aimu, mida tegelikult tahad.

Vahepeal oli brändi identiteedi kriis, kuni lõpuks jõudsin oma õige nägemuse ja stiilini. Naiselik, minimalistlik, kõrgkvaliteetne luksus. Jah, kõrget kvaliteeti olen alati taga ajanud. Aga teadsin, et saab veel kõrgemale selle lipu ajada.

Eelmise kollektsiooni trenniriided on küll väga head ja ilusad olnud, kuid kogu konseptsioon polnud enam päris "mina" ja pidevalt muutsin ühte ja teist, mis jättis kindlasti päris segase pildi what this brand is about. Nii nagu areneb brändi või ettevõtte omanik, nii areneb ja muutub ka selle toodang ja kogu kuvand. Ka veebilehte olen korduvalt ümber teinud. Alustades arvasin, et mul on kõik on nii paigas ja tean täpselt mida teen. Nüüd on selle üle hea naerda.

 

 

Eelmise kollektsiooni tagamaad - mis läks valesti

Üks asi mis brändi arengut peatas, oli see, et Goddess sock leggings suur tellimus ei tulnud 100% selline, nagu tootenäidis mul seljas oli. Jah, see sai küll palju kiidusõnu, kuid teades milline tegelikult olema pidi, siis ma ei jäänud üldse nii rahule kui oleks võinud. When it comes to activewear, I am perfectionist. Esimene päev kui sock leggingiste kauba kätte sain, olin ausaltöeldes väga vihane ja pettunud, treenisin õhtul 4h jõusaalis, et mitte valada seda viha välja kuskil, kus pärast kahetseks. Siiski kandsin neid pükse, kuniks ära harjusin ja enamvähem ära armusin. 

Materjal on väga mõnus ja soki disaini osa unikaalne, aga kahjuks pidin väga suure arvu defekte välja selekteerima, et need klientidele ei satuks. Meeletu ajakulu oli kõikide paaride ja õmbluste üle vaatamine. See kaotas mu usu tootesse ja promomise motivatsiooni.  Iseenesest oli ju kõik ilus. Mu juuksur isegi ütles, et tema kannab neid põhimõtteliselt igapäev, väga mugavad. Praegu saab neid osta eriti hea tühjendusmüügi hinnaga, mõned üksikud paarid on veel alles. 

Väike video ka meenutuseks :) Tigerpower on ja jääb.

Topelt kvaliteedikontroll on äärmiselt vajalik tegevus, eriti kui sind "õnnistatakse" kaubaga, kus suurem osa on defektiga tooted ja ei kõlba müügiks. Tahan oma klientidele parimat. Kahjuks mõni üksik kord oli, kus kliendile sattus defektiga toode, kuid saatsin lihtsalt uue paari asemele ja klient jäi rahule. Tehas pakkus muidugi võimalust teha see arv paare uuesti, mis ma välja praakisin. Lisaks ka tasuta minu teist disaini teatud koguses, et kompenseerida seda kahju. Kuid ma ei soovinud. See oli liiga suur eksimus ja defekti protsent, et teist võimalust anda. Raha lendas vastu taevast, aga see ei olnud üldse nii tähtis. Tuleb edasi liikuda paremuse poole.

Pilt tehtud kohe peale kollektsiooni kätte saamist. Näost näha, et ei saanud mis ma tahtsin. Eks minusugune trenniriiete perfektsionist mõtles asja 100x hullemaks kui oli. Mõned nädalad hiljem muutusin siiski optimistlikumaks, ei olnud hullu midagi. Eriti kui sain siiski head tagasisidet.

Tähtis oli minu jaoks see, et sellist asja rohkem ei korduks ja leiaksin tipptasemel tehase, kus oma disainid ellu viia. Alustada puhtalt lehelt. Kes mulle jama toodab, sellega koostöö lõppeb ka koheselt, ilma mingite järeleandmisteta. Sest see ei ole ainult raha kadu, see on ka maine kadu ja võimalik klientide kadu. Klientidega usaldus on äärmiselt tähtis.

Need paarid, mis on müüki jäänud, vaatan enne saatmist ikka ja jälle üle, igaks juhuks.

Imelised kliendid Hedy ja Mari 

Ütleme nii, et kui teed mida armastad, siis sind huvitab rohkem asja teostus kui raha. Tuline soov on olla oma ala parim ja pakkuda parimat toodet. Hea tagasiside ja toetavad kliendid teevad südame nii soojaks.

Ja isegi kui mõni asi ebaõnnestub, on comeback alati võimsam kui setback. Kindlasti ma pole ainuke brändi omanik, kes sellisesse olukorda on sattunud. Alati tuleb vaadata ja mõelda edasine plaan, mitte jääda sellesse energiasse, kus tunned kõige üle suurt pettumust. 

 

RESTART

Lõpuks leidsin omale suurepärase tehase, kus valmiski uus luxury line ja arendasime uue materjali meie trenniriietele. Pole tõesti elusees nii head materjali kandnud seljas, uskumatult pehme. Uskuge mind ma olen väga palju trenniriideid proovinud ja ostnud minevikus. Kõige rohkem sarnaneb see materjal Kanada kallima hinnaklassi trenniriiete brändi Lululemon'i Align retuuside materjalile. 

Isegi mees katsus ja vaatas et see on ikka next level ja tundub väga hea kvaliteet. Kõik sõbrannad, kes selga panid seti, olid nii vaimustuses ja kiitsid. Ise tunnen, et see on suur upgrade and worth my investments.  See on parim tunne, kui oled oma tootes 100% kindel. Kui ei ole oma toote üle uhke, siis on väga raske progresseeruda brändiga. Tegelikult peab siiski eelmisele tagasilöögile tänulik olema, muidu võibolla poleks tulnud seda uut visiooni.

 

Kollektsioon on minimalistlik ja naiselik. Usun, et paljudel võib sellest saada lemmik set. 50 shades of luxury kollektsioon sobib nii treenimiseks, kodus mõnulemiseks kui ka muudeks vabaaja tegevusteks. Lihtsuses peitub võlu. Eriti mõnus on see, et neid pükse ei pea üldse kohendama. Need kõrge pihaga püksid hoiavad ilusti ega vaju alla. Materjal on väga nahasõbralik ja hea venivusega. Lisaks ei paista see läbi ning on väga hingav materjal. Algul esimest korda selga pannes võib kumm tunduda ümber, aga kandes kohandub kehaga ja muutub mõnusaks.

 

Armas Liisa Sahara Desert set'iga. @liisafitness

 Liisa Fitness

 

Sõbranna Gerli oma võimsa seljaga, tema kannab S suurust nii bral kui pükstel. Bra on hea venivusega ja ei pigista kuskilt.

SUURUSED

NB! Selle kollektsiooni trenniriided vastavad suurusele, valige oma tavasuurus. Seekord meil XS suurust pole, kuid S suurus sobib nii XS kui S kandjale. Tänu bränditud kummile kohandub ilusti ka väiksemale suurusele ja püsib seljas. Kõik nendel piltidel olevad modellid  kannavad S suurust, kes on muidu xs ja s kandjad. Mina ise olen 173cm ja S/M suuruse vahepealne, mõlemad sobivad. Aga kuna mulle meeldib natuke vabam fit niisama kandmiseks, siis kannan M'i üldiselt. Spordirinnahoidjaga on sama asi - vastab suurusele. Eelmiste kollektsioonidega pidi number suurema võtma, aga sellel kollektsioonil valige oma tavasuurus.

 

 

 

Päikest teile Tiigrid,

Ann-Kristiin

Back to blog

Leave a comment