Postimehe artikkel - Tigeranx Sportswear Activewear, trenniriided, Eesti trenniriided

Postimehe artikkel

See lõik on võetud Postimees.ee artiklist:

https://www.postimees.ee/7411006/mida-vajad-efektiivseks-treenimiseks-4-nippi-leiad-siit

 

Tigeranx

Igaüks teab, et valed treeningriided võivad tuksi ajada kogu treeningu. Keeruline on keskenduda trenni nautimisele, kui ebamugav riietus sind tagasi hoiab. Lisaks motiveerivad ilusad trenniriided diivanilt püsti tõusma ka neil päevil, mil laiskus suurem.

FOTO: Katrin Smaragensson, Tigeranx

Kõige olulisem treeningriiete valikul on aga materjal ja sobiv lõige. Hea materjal on hingav, veniv, pehme ning vastupidav. Hea materjal tagab selle, et ei teki vajadust osta uusi riideid kohe, kui paar kilo juurde või maha võtta – materjal liigub ja kohandub kehaga kaasa. Õiged treeningretuuse ei tahakski päeva jooksul jalast ära võtta! Tigeranx Sportswear retuusid on justkui teine nahk, mis muudab nad ideaalseks kaaslaseks nii trennis kui vabal ajal.

Tigeranx Sportswear limiteeritud trenniriiete kollektsioonid on originaalse disainiga ja loodud selleks, et igaüks saaks olla keskendunud oma treeningule, mitte riiete kohendamisele. Riided peavad andma enesekindlust ning kohanduma inimesega, mitte vastupidi. Tigeranx on Eesti bränd, mis loodud eesmärgiga pakkuda originaalset, eristuvat disaini, mida tunneb juba kaugelt ära. See on inspireeritud naiselikest, kuid võimsatest naistest. Eesti naistest.

 

Uudista Tigeranx Sportswear kollektsiooni nende kodulehelt või piilu Instagramist @tigeranxsportswear ja leia endale ideaalselt sobivad trennikaaslased.

 

Back to blog

Leave a comment